Ürünlerimiz

POLİPROPİLEN ÇUVALLAR

Ürünlerimiz Un,Yem,Bakliyat ve Harar çuvalları Beyaz,Şeffaf ve her renkte overloklu ve overloksuz Baskılı,baskısız,kulplu ve kulpsuz En olarak 30 ile 120 cm aralığında Boy olarak 45 ile 185 cm aralığında üretilmektedir.

LAMİNELİ ÇUVALLAR

Ürünlerimiz Kömür,kimyasal madde,yapı kimyasalları,kum,alçı seramik Yapıştırıcısı,barut,tekstil,toz boyaları,granül hammadde,özel besi yemleri,kalsit kuars,nişasta,gübre,gıda katkı maddeleri,balık yemleri gibi. Beyaz,şeffaf ve her renkte Baskılı ve baskısız Özel hammadde bileşimi,laminasyon teknolojisi ve dokuma özelliği ile su,nem ve toz geçirmez özelliğe sahiptir.

PE RASCHEL FİLE ÇUVALLAR

Ürünlerimiz Soğan,Patates,Portakal,Limon,Greyfurt,Kırmızı Lahana,Ispanak,Pırasa,Yeşil Fasulye,Bakla,Bezelye,Midye Hammadde türü PE olup,istenilen renkte ve UV katkısı isteğe bağlı olarak istenilen boy ve istenilen dokuma sıklığında,taban dikiş tipi kendiliğinden örgülü olarak üretilmektedir.

GÖLGELEME TÜLÜ KUMAŞLAR

Gölgeleme Tülü Çeşitleri. 35 lik Gölgeleme Tülü. 55 lik Gölgeleme Tülü. 75lik Gölgeleme Tülü. 95'lik Gölgeleme Tülleri. Gölgeleme tülü U.V Katkılı olup uzun yıllar boyunca kullanım imkanı sağlar. Gölgeleme tülü Boyu: 100m. İstenilen miktarda gölgeleme filesi gönderilir. Gölgeleme tülleri Eni : 1m-6m arası. Gölgelik File Rengi: Açık Yeşil, Koyu Yeşil ve Krem, Bej, Mavi. Gölgeleme Filesi Kullanım Alanları: Gölgeleme Filesi Meyve Bahçeleri, İnşaat Alanları, Otopark, Seralarda, Otellerde, Park ve Bahçelerde, Güneşten korunmak istenen her yerde gölgelik file kullanılabilir. Gölgeleme tülü inşaatlarda Güvenlik Filesi ve iskele Filesi Olarak Kullanılmaktadır. Gölgeleme tülü Üzüm bağlarının üzerinde kullanılarak arıların ve kuşların üzümlere zarar vermesini önler. Gölgeleme tülleri. Sebze ve meyve ağaçları ekili alanlarda kuşların sebzelere ve meyve ağaçlarına zarar vermesini önler. Gölgeleme Tülü Tüm sebze ve meyveleri doludan ve güneşin yakıcı etkisinden korumak için kullanılır. Sera Gölgeleme Tülü İnşaat dış cephelerinde inşaat filesi olarak kullanılır. Gölgeleme Fileleri ürün toplama örtüsü olarak kullanılır. Gölgeleme Tülü çeşitleri dut,zeytin,kayısı gibi meyveleri toplamak ve kurutmak amaçlı kullanılır.